Czy jesteś na życiowym zakręcie? Potrzebujesz energii do dokonania zmian w swoim życiu? Poszukujesz utulenia?

Oferujemy Ci „Krok Milowy”
Trzy zabiegi uzdrawiające: bioenergoterapia, reiki, masaż ajurwedyjski

Trzy kraje: Chiny, Japonia, Indie
Trzy kobiety: Maja, Wiola, Emilia
Jeden Krok Milowy!

Ta potrójna sesja powstała z inicjatywy trzech wspaniałych kobiet i ma za zadanie zharmonizować energię w ciele, uspokoić umysł i utulić emocje.
Krok Milowy wywołuje przypływ sił życiowych, wzmacnia wiarę w siebie i dodaje energii do rozpoczęcia nowych działań w życiu.

Składa się z trzech następujących po sobie sesji:
I. Bioenergoterapia prowadzona przez Maję.
Jest to tradycyjna metoda Chińska, która wyciszy Cię oraz oczyści ze stresu i natłoku myśli. Harmonizuje ona przepływ energii i pracę całego organizmu. Wprowadzi Cię w stan głębokiej relaksacji i wyciszenia. Przygotuje Cię na dalsze etapy sesji.

II. Zabieg Reiki prowadzony przez Wiolę.
Jest to metoda uzdrawiania wywodząca się z Japonii. Podczas zbiegu przechodzimy do skupienia się na uzdrawianiu konkretnych dolegliwości. Reiki usuwa między innymi napięcia mięśniowe, łagodzi zapalenia stawów, a także oczyszcza z toksyn.

III. Masaż Ajurwedyjski prowadzony przez Emilię
Odżywia on ciało, przedłuża życie, zapewnia dobry sen, poprawia wygląd skóry, wzrok i kondycję fizyczną. Zastosowany na zakończenie Kroku Milowego, ugruntowuje przepływ energii na poziomie cielesnym.

W dniu sesji należy jeść lekkie posiłki oraz pić świeże soki, ubrać się w wygodne ubranie z naturalnych materiałów, zdjąć biustonosz i biżuterię. Po sesji należy stronić od tłumów oraz zarezerwować sobie wolny wieczór, aby w pełni doświadczyć zmian zachodzących w ciele oraz oddać się uczuciu zaopiekowania i utulenia.
Czas trwania całej sesji Krok Milowy: 3h
Kontakt telefoniczny Emilia 693 689 973
Koszt: 390 zł